• banner
  • banner
  • banner

Sprzedaż części zamiennych i akumulatorów

Samochody to urządzenia nieustannie eksploatowane. Nawet najbardziej niezawodne modele posiadają części, które z biegiem czasu i wraz z liczbą przejechanych kilometrów ulegają zużyciu. Żaden bowiem element nie jest wieczny i z czasem niezbędna okazuje się jego wymiana.

Auto Centrum Jacex oprócz usług z zakresu mechaniki samochodowej zajmuje się także sprzedażą części zamiennych. Dzięki temu, że szereg niezbędnych części samochodowych dostępny jest u nas od ręki, możliwa jest sprawna naprawa pojazdu, zwłaszcza w sytuacji, gdy konieczna jest wymiana danego elementu.

Ponadto jeśli potrzeba wymienić akumulator, felgi, oleje silnikowe, filtry czy płyny eksploatacyjne nasz sklep z częściami zamiennymi do samochodów jest świetnym miejscem, by zaopatrzyć się w powyższe rzeczy.

Akumulatory – Kołobrzeg, Koszalin

Akumulator to niezbędne źródło prądu w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym. Dostarcza on bowiem energię do obwodów elektrycznych auta w momencie, gdy jego silnik jest wyłączony, zapewniajac także prąd niezbędny do zasilenia rozrusznika czy obsługi urządzeń elektrycznych pojazdu podczas postoju. Dlatego tak ważne jest by dobrać odpowiedni model, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym pojeździe.

Nasz sklep z częściami zamiennymi, który zajmuje się sprzedażą akumulatorów pomoże dobrać odpowiedni model, a w razie potrzeby nasz mechanik dokona jego instalacji.